Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Betsson - Freeroll z pulą $1000 !
2011-12-22

betssonMega freeroll w Betsson! Wśród wielu turniejów z darmową wejściówką, trudno doszukać się tak opłacalnego jak ten! Betsson nie próżnuje i chcąc umilić wam święta, serwuje kilka świetnych turniejów! Masz więc znakomitą okazję wygrać prawdziwe pieniądze w turnieju za free. Rejestracja otwarta jest cały czas, a przewidywana kwota za pierwsze miejsce to 150$!

 

 

Jak zagrać w tym turnieju?

  1. Zaloguj się na swoje konto Betsson. Jeśli jeszcze go nie posiadasz polecam Ci rejestrację z naszych linków promocyjnych, co pozwoli Ci na skorzystanie z innych specjalnych promocji przedstawionych na tym portalu
  2. Pobierz klienta pokerowego Betsson
  3. Turniej znajduje się w zakładce "Turnieje zaplanowane", sekcja "Specjalne" i ma nazwę "1000$ Freeroll"