Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

€1.000 co tydzień dla graczy SNG w Unibet
2016-06-03

Zapraszamy do gry w czerwcu na Unibet poker. Tylko tam aż €1.000 co tydzień do wygrania dla graczy SNG. W czerwcu cashowanie turniejów 5-max SNG będzie nagradzane biletem do specjalnych turniejów „SNG Flip”. W turniejach tych dozgarnięcia będzie co tydzień €1.000! Dokładna informacja o promocji na stronie Unibet oraz naszym forum pokerowym. 

Nie masz konta w Unibet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.