Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Ciągle macie szanse na puchar i 50 euro!
2016-05-31

Zapraszamy na nasz ostatni turniej maja, ktory rozegramy w ostatni dzień maja! Nie będzie to jednak turniej bez znaczenia. Po pierwsze bez wpisowego mozna w nim wygrać aż 50 euro od Intragame poker! Po drugie ciągle wielu z Was liczy się w klasyfikacji generalnej maja o puchar dla najlepszego. Gramy już dzisiaj o 19:00, a hasło znajdziecie na naszym forum pokerkings.pl - zarejestrujcie się koneicznie!

  Życzymy powodzenia i do zobaczenia przy stole!

Nie masz konta w Intragame poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.