Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Wygraj pakiety do Las Vegas od winmasters poker!
2016-05-23

Masz to czego trzeba by wygrać 7-dniowy pobyt w olśniewającym Vegas w czerwcu? Rozpocznij od niskich wpisowych €1 w codziennych satelitach winmasters i dotrzyj do niedzielnych Super Satelit, w których możesz wygrać pakiet €5.500 “Viva Las Vegas!” do olbrzymiego turnieju w czerwcu. Pakiet €5.500 zawiera: Podróż i kieszonkowe dla 2 osób (€2.200); $1,500 wpisowego do turnieju na żywo; 7 noclegów dla 2 osób w hotelu Treasure Island (B&B); Obsługa VIP: Konsjerż przed turniejem, rejestracja i certyfikacja, wycieczka autokarem, loża gościnna, pokaz, pożegnalne party dla 2 osób.

 

Szczegóły naszej ligi tutaj!

Nie masz konta w winmasters? Kliknij poniżej, a zagrasz w naszej lidze 200 euro freerolli za darmo:

NIE WIDZISZ BANERA? ZAREJESTRUJ SIĘZ TEGO LINKU!