Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

2 runda maja - 50 euro freeroll!
2016-05-17

Przypominamy, że już dzisiaj o godzinie 19:00 rozegramy drugą rundę naszej majowej ligi na Intragame poker. Jak co wtorek nie wymagamy od Was ani złotówki wpisowego, za to sami do puli dorzucamy aż 50 euro! Hasło do rejestracji brzmi nnoniet. A jeżeli spodoba się gra w pokera w Intragame, to tylko u nas możecie otrzymać aż 30% rakeback. Bez żadnych dodatkowych warunków!

  Życzymy powodzenia i do zobaczenia przy stole!

Nie masz konta w Intragame poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.