Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

200 tysięcy gwarantowane w Main Evencie!
2016-05-04

Zaczyna się Wielka Majówka Redbet LIVE! W sumie w Rozvadovie gwarantowane jest ponad 300 tysięcy euro, z czego 200 tysięcy w turnieju głównym – Redbet LIVE z wisowym w wysokości 350 euro. Rok temu w Main Evencie było ponad tysiąc wejść. Początek maja, to początek festiwalu. I od razu na graczy czeka wspaniale zapowiadający się turniej Redbet LIVE Mini za 170€: 50,000 żetonów w stacku, 25 minutowe poziomy blindów, trzy dni startowe i aż 60,000€ puli gwarantowanej

  Życzymy powodzenia i do zobaczenia przy stole!

Załóż konto w Redbet i zagraj z nami!