Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Majowa misja w Unibet poker!
2016-04-30

Majowa Misja w Unibet poker. W tym miesiącu wypełniając kolejne misje na Unibet poker gracze będą mogli wygrać: bilet za €1 do turnieju Saturday Stack Qualifier, bilet za €4 do satelity Unibet Open, bilet o wartości €4 do Daily 25 Qualifier oraz bilet za €5 do Sunday Entitled Qualifier. Dokładne informacje na temat poszczególnych misji znajdziecie na stronie promocji oraz na naszym forum pokerowym!

Nie masz konta w Unibet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.