Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Lada moment rozpoczynamy majówkę Redbet!
2016-04-29

Wielka majówka Redbet LIVE rozpoczyna się już trzeciego maja w Rozvadovie! Meteorolodzy przepowiadają, że pogoda podczas majówki będzie barowa. Tak się akurat składa, że mamy w Rozvadovie bar! Oprócz wyśmienitego czeskiego piwa będziemy ponadto albo przede wszystkim serwować mnóstwo pokera, takiego napiętego planu podczas Redbet LIVE nie było jeszcze nigdy. Nie zabraknie atrakcji, konkursów i świętowania z 6 urodzin legendarnego cyklu HESOP / Redbet LIVE! 

  Życzymy powodzenia i do zobaczenia przy stole!

Załóż konto w Redbet i zagraj z nami!