Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Chillipoker - Xmas Tournament $4000
2011-12-21

chillipokerXmass Tournament na Chillipoker! Zastanawiałeś się po co Ci święta skoro masz Chili? Wolny czas możesz spędzić przy stolikach w tym poker roomie i wziąć udział w jednej z satelit do ekskluzywnego turnieju "All In The Money Tournament". Wpisowe to jedyne 20FPP za które masz szansę na jedną z 12 wejściówek do turnieju głównego. Jeśli jednak szczęście Ci nie dopisze, będziesz mieć ostatnią szansę w 2nd Chance Xmas Freeroll!

 

Informacje o turnieju

Turnieje rozgrywane będą w każdy czwartek od 8 do 29 grudnia o godzinie 21 czasu polskiego. Wpisowe do każdego turnieju wynosi 20FPP i w każdym z nich 12 pierwszych miejsc otrzyma wejściówki do turnieju głównego z pulą $4000  w dniu 5 stycznia 2012.

3 stycznia zostanie przeprowadzony dodatkowy turniej w formule Freeroll dla osób, które wzięł udział w satelitach, lecz nie wygrały wejściówki. Top 12 tego turnieju nagrodzone zostanie wejściówkami.

Więc łącznie w turnieju weźmie udział jedynie 60 osób!

 

chilipoker

 

 

Zarejestruj się teraz. Pamiętaj, że gwarancją udziału w turniejach dla naszego portalu jest posiadanie konta zarejestrowanego z naszych bannerów. Link tekstowy

Play at Chilipoker!

 

 

Regulamin promocji:
- The Satellite tournaments are open to all players that have a minimum of 20FPPs on their Chilipoker account.
-All players that do not have FPPs on their account must make a deposit and accumulate 20FPPs in order to register
-Promotion will start on the 8th December 2011 and will end on the 5th January 2012.
-All the Xmas Chili Satellite will automatically register the top 12 player from each satellite to the Chili All ITM Tournament.
-The 2nd Chance Xmas Freeroll will be list restricted for all the players that did not manage to win a seat on the Xmas Chili Satellite.
-The list will be added on Friday the 30th December 2011, all players will receive their invite on the same day.
-Player's restricted to the 2nd Chance Xmas Freeroll must find the freeroll in the lobby and register.
- The 2nd Chance Xmas Freeroll will automatically register the top 12 players to the Chili All IMT Super Sat.
- Players may not win the Xmas Chili Satellite. If a player wins the Satellites twice his seat will automatically be forfeit and give to the next player who busted out the bubble.
-Players who cannot play the Chili All ITM Tournament on the 5th January 2012 will automatically forfeit their seat and lose the chance in sharing the $4000.
- The Freeroll T&C apply to the Chili All ITM Tournament. Players must accumulate 10 FPPS for every $1 won on the Freeroll.
- Players from the same IP address, or from the same household, are not eligible to enter the same tournament.
- Any player found to be "soft playing" in order to allow another player to win during the course of a tournament will have his account frozen.
-All decisions made by the Chilipoker management are final.