Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Redbet LIVE Rozvadov - świetuj z nami 6 urodziny HESOP!
2016-03-30

heypokerNie przecieraj oczu ze zdumienia, podczas Wielkiej Majówki vol.3 będziemy świętować już 6 urodziny HESOPa, który od ponad 2 lat kontynuowany jest pod nową nazwą. Kwalifikacje online rozkręciły się na dobre, przed Tobą jeszcze 5 niedzielnych finałów, w których możesz wygrać pakiet o wartości 750€! Festiwale Redbet LIVE to nie tylko turniej główny, ale również masa turniejów pobocznych. Już teraz zapraszamy cię na Redbet LIVE MINI z wpisowym 170€, który odbędzie się w dniach 3-5 maja. 

Tutaj znajdziesz szczegóły promocji na Heypoker oraz Redbet Poker!

Aby zdobyć bilet możesz zakwalifikować się poprzez nasze codzienne coinflip/freeroll lub wpłacić €25 i otrzymać bilet za darmo. Wpłać €25 lub więcej z kodem BOM1 i przygotuj się na niesamowitą serię. Sprawdź naszą stronę po więcej informacji i inne sposoby na zdobycie pakietów.