Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Dzień finałowy Redbet Hunter!
2016-03-21

Trwa pokerowy festiwal Redbet Hunter Ołomuniec u naszych czeskich sąsiadów, który z pewnością przejdzie do historii jako największy turniej, który miał miejsce na czeskich Morawach! W turnieju głównym udział wzięło 1035 graczy dzięki jego pula wzrosła do 4 milionów koron (ponad €150 tyś). Zwycięzca otrzyma w nagrodę blisko €30 000. Nagrodę dodatkową w postaci wejściówki do Redbet LIVE Rozvadov (2-9 maja) w wysokości 350€ otrzyma ponadto gracz, który wyeliminuje dzisiaj największa liczbę zawodników, niezależnie od zajętego w turnieju miejsca. 

  Życzymy powodzenia i do zobaczenia przy stole!

Załóż konto w Redbet i zagraj z nami!