Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

PokerKings Series of Poker 3/2016
2016-03-13

UWAGA - nie przegap naszego flagowego turnieju!

Redbet poker jest sponsorem naszego największego cyklu turniejów - Pokerkings Series of Poker! Co to oznacza? Po pierwsze niższy rake. Po drugie bransoletka dodana do puli w kaźdym turnieju! Po trzecie puchary i 500 euro dla najlepszych w klasyfikacji generalnej. Po czwarte - wejściówka do Redbet LVE dla zwycięzcy warta 350 euro! Zagraj z nam już dzisiaj o godzinie 21:00! Szczegóły - tutaj!

 

 Życzymy powodzenia i do zobaczenia przy stole!

Załóż konto w Redbet i zagraj z nami!