Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Prywatne turnieje w Intragame - aż 200 euro dla Was!
2016-03-12

Miło nam poinformować, że w marcu rozegramy dwa dodatkowe turnieje. Rozpoczeliśmy współpracę z pokerem Intragame, który od marca sposnorować będzie naszych użytkowników kwotą 200 euro. Oba turnieje rozegrane zostaną we wtorki (22 oraz 29 marca 2016 roku) o godzinei 20:00 polskiego czasu. Udział, jak zawsze, jest dostępny dla każdego z Was. Wystarczy zalogować się na forum i skopiować hasło.

  Życzymy powodzenia i do zobaczenia przy stole!

Nie masz konta w Intragame poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.