Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Łowca Głów - promocja w Unibet Poker
2016-02-29

Łowca Głów – to najnowsza promocja dla graczy grających w Unibet poker. Jest to specjalna liga poświęcona turniejom bounty. Przez cały miesiąc prowadzony będzie ranking osób grających regularne turnieje w formule bounty. Punkty do rankingu można zdobywać eliminując rywali. Na koniec miesiąca, najwyżej sklasyfikowana osoba otrzyma aż €750! Dokładne informacje znajdziecie nastronie promocji w Unibet poker i w rozwinięciu.

Nie masz konta w Unibet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.