Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

PokerStars - Wygraj ticket wart 215$ do SM!
2011-12-17

pokerstarsMega świętowanie na Poker Stars! Największa na świecie platforma pokerowa Poker Stars świętuje swoje 10 urodziny! Z tej okazji poker room przygotował szereg promocji  wyłącznie z okazji tejże rocznicy. Jednym z nich jest rekordowy 10th Anniversary Sunday Million, w którym za pierwsze miejsce możesz otrzymać  2000000$!! Pokerkings.pl ma do przekazania ticket o wartości $215 do tego turnieju na Poker Stars!

 

 

Ten specjalny turniej przeznaczony jest dla najbardziej aktywnych i zasłużonych graczy forum pokerkings.pl. Zachęcam do rejestracji na tym forum, gdyż specjalne turnieje tego typu są tam bardzo często organizowane.

Więcej informacji można znaleźć tutaj

 

 

 

Zarejestruj się teraz. Pamiętaj, że gwarancją udziału w turniejach dla naszego portalu jest posiadanie konta zarejestrowanego z naszych bannerów.