Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

200% bonus aż do 1.500€ w winmasters poker!
2016-02-12

Szukacie ciekawego pokerowego bonusu? Zdecydowanie warto zapoznać sięz ofertą winmasters poker! Najlepsze pokerowe historie mają miejsce przy stołach winmasters - dokonaj swojej pierwszej wpłaty dziś, a winmasters pomoże Ci napisać Twoją historię. Potroi Twój depozyt oferując Ci 200% bonus aż do 1.500€. Wszystko co musisz zrobić, to grać w pokera na prawdziwe pieniądze, by uwolnić największy bonus pokerowy na rynku! Po prostu wpłać minimum 10 euro!

 

Szczegóły naszej ligi tutaj!

Nie masz konta w winmasters? Kliknij poniżej, a zagrasz w naszej lidze za darmo:

NIE WIDZISZ BANERA? ZAREJESTRUJ SIĘZ TEGO LINKU!