Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Redbet Champ - Mega PROMO! 6 pakietów Redbet LIVE!
2016-02-11

Dziś na Redbet poker odbędzie się kolejna odsłona mega ligi Redbet Champs, w której dodane jest aż 6 pakietów na szaloną Majówkę Redbet LIVE w czeskim Rozvadovie! W promocji Redbet Champ w sumie gwarantowane jest 5.250€ w gotówce oraz dodane extra 3.500€ w pakietach. Jest to seria 15 turniejów rozgrywanych w każdy czwartek o 20:00 (późna rejestracja do 21:35), wpisowe to zaledwie 5€! 

 

 Życzymy powodzenia i do zobaczenia przy stole!

Załóż konto w Redbet i zagraj z nami!