Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Unibet - specjalne turnieje z okazji Super Bowl
2016-02-07

Z okazji Super Bowl Unibet przygotował dla swoich graczy dwa specjalne turnieje, wktórych łącznie do puli nagród zostanie dorzucone aż €1.500. Turnieje nazywają się tak jak drużyny biorące udział w finale, czyli „Broncos” i „Panthers”. Wpisowe doobu turniejów będzie niewielkie, bo wyniesie odpowiednio €1 i €2. W każdym turniejudo puli Unibet dorzuci: €300 w gotówce oraz 12 biletów do sateli Unibet Open (zwycięzcy otrzymają bilet do satelityfinałowej o wartości €250)!

Nie masz konta w Unibet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.