Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Redbet Hunter Ołomuniec czyli powrót Teamu HESOP na Morawy!
2016-02-03

heypokerTurnieje HESOP są rozgrywane od jakiegoś czasu pod nową nazwą, ale zgodnie z tradycją satelity idą z gazem jak za dawnych lat. Do tej pory zakwalifikowało się aż 20 osób i mamy nadzieję, że w lutym uda się ten wynik poprawić. Aby cel ten osiągnąć Heypoker dokłada do oferty jeszcze więcej satelit, dzięki którym udział w turnieju Redbet Hunter Ołomuniec (16 - 21 marzec) możesz sobie zapewnić niewielkim nakładem finansowym!
 

Tutaj znajdziesz szczegóły promocji na Heypoker oraz Redbet Poker!