Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Nowe misje w winmasters, nowe turnieje i specjalny bonus
2016-02-01

Wypełniaj codzienne lub cotygodniowe misje na winmasters poker i odbierz przepustkę do specjalnych freerolli. Wolisz grac live? Zdobądź swój pakiet o wartości 2500€ na Irish Open dzięki codziennym satelitom na winmasters poker. A jeżeli nie masz jeszcze tam konta - dokonaj pierwszej wpłaty dziś i zgarnij swój 200% bonus aż do 1500€. Wszystko to zupełnie za darmo tylko w winmasters poker. jest to sieć iPoker!

 

Szczegóły naszej ligi tutaj!

Nie masz konta w winmasters? Kliknij poniżej, a zagrasz w naszej lidze za darmo:

NIE WIDZISZ BANERA? ZAREJESTRUJ SIĘZ TEGO LINKU!