Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Unibet - freeroll 1.000 euro za obstawianie Australian Open
2016-01-28

Oprócz pokera zdarza się Wam postawić jakieś zakłady? Unibet jest dla Was idealny. Dzięki temu otrzymacie wejściówkę do freerolla 1000 euro! Wejściówkę dostaje się za sam fakt obstawiania Australian Open na Unibet. Jedyne co trzeba zrobić, to w okresie 25 – 31 stycznia obrócić co najmniej 50 PLN w zakładach na wielkiego szlema. Połącz przyjemne z pożytecznym za darmo!

Nie masz konta w Unibet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.