Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

50 euro freeroll dzisiaj o 20:00!
2016-01-24

Gracie w naszej lidze w winmasters poker? Jeżeli nie, to zapraszamy do udziało, bo warto. Są to freerolle, a więc nie ma wpisowego, a do puli co tydzień dodajemy aż 50 euro! Najbliższy turniej już dzisiaj o godzinie 20:00 polskiego czasu. Jak zwykle zagra tylko kilkadziesiąt osób, a atmosfera będzie bardzo przyjemna. Hasło znajdziesz na forum! Nie masz konta w winmasters poker? Dokonaj pierwszej wpłaty dziś i zgarnij swój 200% bonus aż do 1500€.

Szczegóły tutaj!

Nie masz konta w winmasters? Kliknij poniżej, a zagrasz w naszej lidze za darmo:

NIE WIDZISZ BANERA? ZAREJESTRUJ SIĘZ TEGO LINKU!