Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Team HESOP wraca w marcu na czeskie Morawy!
2016-01-18

heypokerJuż w marcu (16-21) początek trzeciego sezonu Redbet LIVE. Wracamy tam, gdzie prawie 6 lat temu narodziła się legenda popularnego wśród Polaków HESOPa, a więc na czeskie Morawy. Tym razem spotkamy się na turnieju Redbet Hunter  Ołomuniec z wpisowym €165. Jeśli nie miałeś jeszcze okazji sprawdzić tej nowo powstałej na pokerowej mapie Europy miejscówki to będzie to wręcz doskonała okazja.  
 

Tutaj znajdziesz szczegóły promocji na Heypoker oraz Redbet Poker!

Kwalifikacje online startują już  w tym tygodniu. W każdy wtorek, czwartek i niedzielę będziesz miał szanse na zdobycie niewielkim nakładem finansowym wejściówki w tzw. satkach "seat only". Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś to zachęcamy cię ponadto do otworzenia konta na Redbet, gdyż w niedalekiej przyszłości wszystkie kwalifikacje do turniejów na żywo będą się odbywały wyłącznie tam.