Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Unibet - festiwal pokerowy "Twenty Seven"
2016-01-15

W okresie 11 – 17 stycznia Unibet Poker przygotował dla swoich graczy festiwalturniejowy “Twenty Seven”. Jak sama nazwa wskazuje, będzie się on składał z 27 turniejów z niskim wpisowym. Zwycięzcy pojedynczych turniejów spotkają się wspecjalnym finale z pulą nagród €4.000. Natomiast osoby, które rozegrają co najmniej 10 eventów „Twenty Seven” otrzymają wejściówki do specjalnego freerolla z pulą nagród €1.000.

Nie masz konta w Unibet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.