Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Nowe misje na Nowy Rok, nowe turnieje i specjalny bonus
2016-01-09

Co słychać w winmasters poker? Po pierwsze wypełniaj codzienne lub cotygodniowe misje i odbierz przepustkę do specjalnych freerolli. Po drugie zdobądź swój pakiet o wartości 2500€ na Irish Open dzięki codziennym satelitom na winmasters. Najlepsze historie pokerowe dzieją się przy stołach winmasters! Zapomniałeś odebrać swój bonus pokerowy? Dokonaj pierwszej wpłaty dziś i zgarnij swój 200% bonus aż do 1500€.

Szczegóły tutaj!

Nie masz konta w winmasters? Kliknij poniżej, a zagrasz w naszej lidze za darmo:

NIE WIDZISZ BANERA? ZAREJESTRUJ SIĘZ TEGO LINKU!