Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Unibet Open Slot
2016-01-08

W związku ze zbliżającym się Unibet Open Londyn w kliencie pokerowym Unibet pojawił się slot. Na maszynie można wygrać: bilety do freerolli, bilety cashowe oraz SNG, a także pakiet wyjazdowy na Unibet Open Londyn! Na slocie można „zakręcić” do trzech razy dziennie, a spiny otrzymuje się za obejrzane dane godnia flopy (1 spin = 50 flopów na NL4/PL4 lub 25 flopów na NL10/PL10 lub 15 flopówna NL25/PL25). Więcej informacji znajdziecie na stronie promocji!

Nie masz konta w Unibet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.