Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Poniedziałkowy freeroll na Unibet poker!
2015-12-28

Lubisz pokera i zakłady bukmacherskie? W Unibet możesz to połączyć! Postaw dowolny zakład za minimum 25 PLN na dowolne wydarzenie sportowe, a dostaniesz szansę na wygranie części z €1000. Jak to działa? Zakwalifikowani gracze dostaną wiadomość na stronie z hasłem dostępu do turnieju o 15:00 CET w poniedziałek. Freeroll odbywa się w każdy poniedziałek o godzinie 20:00 CET. Aby wziąć udział w turnieju poszukaj freerolla (€1000 Monday Betting freeroll) w zakładce Turnieje w sofcie.

Nie masz konta w Unibet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.