Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Bonus do 2500 euro w Redbet!
2015-12-23

Redbet poker oferuje bonusy pokerowe dopasowane do każdej kieszeni. Dokonaj pierwszej wpłaty i wybierz odpowiadający twoim potrzebom bonus! Wyskość bonusu w Redbet poker to €10 – €2500, a wybór należy tylko do Ciebie. Pamiętaj o zarejestrowaniu sięz linku w rozwinięciu i podaniu kodu podczas dokonywania wpłaty gdyż bonus możes zostać aktywowany automatycznie jedynie po jego podaniu.

 

 Życzymy powodzenia i do zobaczenia przy stole!

Załóż konto w Redbet i zagraj z nami!