Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

HeyPoker - Świąteczny wyścig
2011-12-12

heypokerNoworoczny wyścig HeyPoker! Jako jeden z wielu poker room'ów firma Hey przygotowała dla swoich graczy świąteczny kalendarz z promocjami na każdy dzień grudnia. Ostatnio pojawiła się w nim informacja o świetnym pokerowym wydarzeniu, jakim jest Świąteczny Wyścig HeyPoker z pulą opiewającą na $10,500! Jest to świetny sposób na zakończenie tego roku z jedną z wielu świetnych nagród sponsorowanych przez HeyPoker!

 

Więcej informacji 

Dla zwycięzcy wyścigu świątecznego przewidziana jest nagroda główna w wysokości 1650$. Na pozostałych graczy czekać będą inne nagrody pieniężne, specjalne bonusy od depozytu a także unikalne oferty cashback i tickety turniejowe warte $500.

Tabele aktualnych liderów, więcej informacji oraz główny regulamin znajdziesz na głównej stronie HeyPoker, lub dokładnie pod tym adresem

 

 

Zarejestruj się teraz. Pamiętaj, że gwarancją udziału w turniejach dla naszego portalu jest posiadanie konta zarejestrowanego z naszych bannerów. Link tekstowy

heypoker