Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Grudniowa Misja w Unibet poker
2015-12-06

Grudniowa Misja wraca w grudniu na Unibet poker. W tym miesiącu wypełniając kolejne misje gracze będą mogli wygrać: bilety cashowe o wartości €4 na NLHE i PLO, bilet turniejowy o wartości €4 oraz bilet SNG o wartości €1. Dokładne informacje na temat poszczególnych misjiznajdziecie na stronie promocji w Unibet poker. A jak nie masz jeszcze konta w Unibet poker - czytaj dalej i zobacz jaki bonus powitalny przygotowaliśmy dla Was.

Nie masz konta w Unibet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.