Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Grudniowe ligi MTT w Unibet poker
2015-12-02

Grudniowe ligi MTT – w grudniu Unibet przygotował dla naszych graczy dwie specjalne ligi MTT z łączną pulą nagród €10.000. Jedna z nich przeznaczona jest dla graczy z niskich stawek, a druga dla tych z wysokich. Punkty do klasyfikacji generalnej będzie można zdobyć grając przez cały miesiąc w regularnych turniejach MTT Unibet poker. Dokładne informacje wraz z wymogami znajdziecie na stronie promocji.

Nie masz konta w Unibet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.