Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Świąteczne prezenty na Unibet Poker
2015-11-30

Świąteczne prezenty – to nowa, grudniowa promocja Unibet poker. Pokerzyści Unibet w grudniu mogą także powalczyć o specjalne, świąteczne upominki. Do zgarnięcia są: dodatkowa gotówka, bilety do freerolla z pulą nagród €3.000 oraz unikalne awatary. Dokładne informacje o tym jakwalczyć o świąteczne prezenty znajdziecie na stronie promocji Unibet! Łacznie w grudniu możesz zgarnąć 9 świątecznych prezentów od Unibet Poker, grając w swoje ulubione gry. 

Nie masz konta w Unibet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.