Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Unibet - freeroll na El Clasic
2015-11-21

W sobotę na wszystkich fanów piłki nożnej czeka nie lada gratka – El Clasico! Z tejokazji Unibet przygotował dla swoich graczy dodatkową promocje pokerową. Freeroll z pulą €500 – wszyscy ci, którzy zdecydują się zawrzeć co najmniej jeden zakład na El Clasico (min. za 25 PLN) otrzymają wejściówki do specjalnego darmowego turnieju pokerowego z pulą nagród €500. Do promocji należy się zapisać.

Nie masz konta w Unibet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.