Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Triple Impact Winter Race - wygraj 3 500 EUR!
2015-11-18

heypokerRozpoczął się drugi wyścig Triple Impact Race. Weź w nim udział i zgarnij punkty, a będziesz miał szansę wygrać aż 3500€! W ostatnim wyścigu Roger G. okazał się niepokonany, czy tym razem uda Ci się go poskromić? Pogoda za oknem nie sprzyja spacerom, czas zatem wrócić do prawdziwego grindu. Heypoker przygotował dla Ciebie wspaniały bonus relaod dzięki któremu za każde zgromadzone na koncie 100 punktów gracza otrzymasz 10€ aż do 500€. Dokonaj wpłaty podając kod: autumn500 i odbierz bonus.
 

Tutaj znajdziesz szczegóły promocji na Heypoker oraz Redbet Poker!