Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Unibet - Nowa edycja Ligi z pulą €250
2011-11-16

UnibetStartuje kolejna edycja Ligi Unibet Poker! Cykl tym razem będzie zawierał 5 turniejów typu freeroll z gwarantowaną pulą. Jak zawsze prowadzona będzie klasyfikacja Ligi. Nie zapomnij rejestrować się z naszych bannerów - tylko wtedy będziesz mógł brać udział w tej i kolejnych odsłonach promocji przygotowanych dla forum pokerkings.pl. Dla najlepszego gracza w całej serii turniejów czeka ticket o wartości €22 na platformie Unibet Poker!

 

Informacje o Lidze Unibet Poker

Na przełomie listopada i grudnia rozegranych zostanie 5 turniejów w formule Freeroll z pulą dodaną 50E. Dzień i godzina rozpoczęcia turniejów zostaje taka sama jak w poprzednich edycjach - gramy zawsze w poniedziałki o godzinie 21:00 polskiego czasu. W turniejach zagrać będą mogli wszyscy gracze zapisani z naszych bannerów.

Więcej szczegółów znajdziesz pod tym adresem(odnośnik): Pokerkings.pl

 

 

 

Zarejestruj się teraz. Pamiętaj, że gwarancją udziału w turniejach dla naszego portalu jest posiadanie konta zarejestrowanego z naszych bannerów.