Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Już sześciu graczy wzbogaciło się o milion dolarów
2015-11-13

Obchody pierwszego jubileuszu Spin & Go jeszcze nie rozkręciły się na dobre, a już sześciu graczy w kilka minut zostało milioneramiJako pierwsza sześciocyfrową wygraną zdobyła Samara Lúcio z Brazylii – 21 października zamieniła $5 na okrągły milion dolarów. Niedługo potem Brazylia zyskała kolejnego milionera – wrawras zgarnął tę kwotę w turnieju Spin & Go za $100. Następni byli: prophethicks z Wielkiej Brytanii, barrakuuda4 z Estonii i handbt1 z Niemiec! Będziesz następny?

Jeśli nie masz jeszcze konta w PokerStars, to rejestracja z poniższego banera, oprócz powyższych promocji, uprawnia Cię do wzięcia udziału w mini freerollach aż o $600. Co miesiąc!

 


Nasz link tekstowy, zapisz się i odbierz bonus 100% aż do 600$