Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

PokerNews Cup w Rozvadovie!
2015-11-12

Będzie to druga edycja festiwalu PokerNews Cup w King’s w tym roku. W lutym w turnieju głównym udział wzięło 1,465 graczy, a pula nagród znacząco przekroczyła €300,000! Zwycięzcą został Niemiec Christian Krupp, który otrzymał €57,000, a spośród licznej polskiej grupy najlepiej poradził sobie Witold Krawczyk, który za 8 miejsce wzbogacił się o €5,500! Czytaj dalej i dowiedz się o satelitach Redbet!

 

W czwartek i w niedziele odbędą się ostatnie satelity do festiwalu PokerNews Cup. Warto dodać, że do tej pory był ogromy overlay sięgający nawet 50%, dodatkowo do finałowych satelit zostanie obniżone wpisowe do €33! Mniejsze satelity do finału zaczynają się od 18:15, a wpisowe do nich wynosi €3,30 

Nazwa: PokerNews Cup Rozvadov 
Data: czwartek i niedziela (13 i 15 listopada) 
Start: godzina 20:30 (późna rejestracja do 22:05) 
Pula gwarantowana: 2 x pakiet €600 (wpisowe + €350 w gotówce) 

Dołącz do PokerKingsów, których wystąpi kilkunastu! ZAGRAJ ZA DARMO!

Pełny harmonogram: 

 

Życzymy powodzenia i do zobaczenia przy stole!

Załóż konto w Redbet i zagraj z nami!