Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

WPO gwarantowany pakiet €800 w satelitach
2015-11-09

Co można wygrać na winmasters poker? Super rzeczy dzieją się właśnie dziś wieczorem: super satelita do WPO 2015! Początek turnieju o godzinie 20:00 z wpisowym 33 € 1R1A i gwarantowany pakietem 800 € do winmasters Poker Open, który odbędzie się między 13. a 21. grudnia w Bukareszcie. Pakiet obejmuje bilet do turnieju głównego o wartości 550 € i 250 € kieszonkowego. Mamy nadzieję, że nie przestałeś czytać przy 33 €, bo można zakwalifikować się za 5,50 € dwie godziny przed rozpoczęciem głównej satelity na platformie winmasters.

Szczegóły tutaj!

Nie masz konta w winmasters? Kliknij poniżej, a zagrasz w naszej lidze za darmo:

NIE WIDZISZ BANERA? ZAREJESTRUJ SIĘZ TEGO LINKU!