Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Unibet - €1.000 freeroll za obstawianie NBA
2015-10-31

Unibet kontynuuje nagradzanie fanów NBA, którzy zdecydują się obstawiać najlepszą koszykarską ligę świata na Unibet. Tym razem coś dla pokerzystów! Unibet do dyspozycji graczy oddaje darmowy turniej pokerowy (freeroll) z pulą nagród €1.000. Udział w turnieju zapewnią sobie Ci gracze, którzy w okresie 29 października (20:01) – 5 listopada (19:59) zawrą co najmniej jeden zakład na NBA za co najmniej 40 PLN.

Nie masz konta w Unibet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.