Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Zakwalifikuj się do największego festiwalu PokerStars na żywo
2015-10-26

PokerStars Caribbean Adventure (PCA) odbędzie się 6-14 stycznia 2016 w Atlantis Resort na Bahamach. A dzięki ponad 100 rozgrywkom w harmonogramie będzie to największy festiwal PCA w historii. Turniej główny za $5300 zaplanowano na 8-14 stycznia, ale na uczestników czekają też liczne turnieje boczne i gry stolikowe. Kwalifikacje od $1 już trwają, dzięki czemu jeszcze łatwiej zdobyć wejściówkę do PCA niż dotąd. Nie przegap szansy zagrania w styczniu w pokera w prawdziwie rajskim zakątku. Kwalifikacje czekają!

Jeśli nie masz jeszcze konta w PokerStars, to rejestracja z poniższego banera, oprócz powyższych promocji, uprawnia Cię do wzięcia udziału w mini freerollach aż o $600. Co miesiąc!

 


Nasz link tekstowy, zapisz się i odbierz bonus 100% aż do 600$