Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Everest: stoły Shasta!
2015-10-14

Wyjątkowe stoły Shasta Sit & Go prezentowane w Everest poker oferują wspaniałą okazję przeżycia pokerowych emocji i zbudowania budżetu z zerowym ryzykiem. Dodatkowo dzięki nowej formule możesz też szybko wspiąć się po drabince poziomów do turniejów z wielkimi pulami nagród! Przy stołach Shasta swoje pierwsze kroki stawiało wielu odnoszących dziś sukcesy pokerzystów, teraz możesz do nich dołączyć łatwiej niż kiedykolwiek! 

Tutaj poczytasz o szczegółach!

Nie masz konta w Everest poker? Zarejestruj się przez poniższy baner, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach:

Osoby, które nie widzą banera mogą rejestrować się PRZEZ TEN LINK TEKSTOWY