Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Jesienna szkoła przetrwania w Unibet Poker
2015-10-07

Jesienna szkoła przetrwania to nowa promocja dla graczy Unibet poker! W październiku do dyspozycji graczy Unibet poker będzie promocja, w której w sumie pokerroom rozda Wam aż €50.000 w gotówce! Będzie się ona składać z czterech oddzielnych, tygodniowych rankingów. Punkty do klasyfikacji będzie można zdobyćwypełniając kolejne misje. Więcej informacji znajdziecie na stronie promocji. Zapisz się już teraz!

Nie masz konta w Unibet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.