Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Punkty Pokerowe LSbet
2015-10-06

Punkty Enet są pewną dodatkową wartością dla lojalnych klientów LSbet Poker. Graj i wygrywaj na LSbet Poker! Wystarczy grać u naszego partnera, a automatycznie otrzymasz Punkty LSBet Poker, które możesz wykorzystać do rejestracji za darmo do turniejów, które zazwyczaj kosztują Cię wpisowe. Wartość punktów wynosi od 1-3% twojego całkowitego rake’a, a 1 punkt = 1€ na wkupne do turniejów. Możesz sprawdzić ilość swoich Punktów LSbet Poker, kiedy zalogujesz się w Moje LSbet!

Jeśli nie masz jeszcze konta w LS bet? Rejestracja z poniższego banera, oprócz powyższych promocji, uprawnia Cię do wzięcia udziału w naszych freerollach.

 

CI KTÓRZY NIE WIDZĄ BANERA MOGĄ REJESTROWAĆ SIĘ Z TEGO LINKU TEKSTOWEGO