Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Unibet - Rakerace pulą €15000!
2011-11-16

unibetRake Race w Unibet dla graczy z Europy Wschodniej ! Od 16 listopada do 30 listopada na Unibet poker będzie odbywał się wyścig Państw. Do podziału pomiędzy graczami poker room wyłożył aż €15 000! Zwycięzca wyścigu otrzyma niebagatelną sumę €1 500 oraz iPad'a2. Wyścig i punktacja rozliczana będzie każdego dnia - liczą się zdobyte punkty. Zawsze masz szanse awansować w ogólnej klasyfikacji rake race'u Unibet Poker!

 

 

Dodatkowo dla najlepszego kraju w ogólnej klasyfikacji odbedzie się freeroll z pulą €1 000. Co więcej, najlepsi z danego kraju i będący w TOP 10 dostaną w nagrodę iPad'a 2. Jest o co walczyć. Nie zwlekaj!

 

 

 

Zarejestruj się teraz. Pamiętaj, że gwarancją udziału w turniejach dla naszego portalu jest posiadanie konta zarejestrowanego z naszych bannerów.