Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Graj za jednego centa o gwarantowane $100.000!
2015-10-06

Lubisz turnieje low stakes? A może wręczw nich wymiatasz? PokerStars przygotował coś dla Ciebie! Graj za jednego centa o gwarantowane $100.000 w turnieju inauguracyjnym Common Cents. Zarejestruj się zawczasu, by zapewnić sobie wejściówkę. Kiedy? 5-11 października. Gwarantowana pula turnieju inauguracyjnego: $100.000, w tym $10.000 dla zwycięzcy. Wpisowe: tylko jeden cent ($0,01).

Jeśli nie masz jeszcze konta w PokerStars, to rejestracja z poniższego banera, oprócz powyższych promocji, uprawnia Cię do wzięcia udziału w mini freerollach aż o $600. Co miesiąc!

 


Nasz link tekstowy, zapisz się i odbierz bonus 100% aż do 600$