Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Battle of Malta - czwarty wyścig trwa!
2015-09-24

Czwarty wyścig o punkty Battle of Malta właśnie się rozpoczął! Zbieraj punkty i wspinaj się po drabinie klasyfikacji generalnej, aby wygrać pakiety na Battle of Malta! Aby zwiększyć swoje szanse wpłać €25 z kodem: bom9 i zgarnij bilet na piątkowy Freeroll w Redbet! Śledź swoją pozycję w klasyfikacji generalnej i wspinaj się jak najwyżej, ponieważ możesz również wygrać bilety o wartości $145 na finał online Battle of Malta!

 

 Życzymy powodzenia i do zobaczenia przy stole!

Załóż konto w Redbet i zagraj z nami!