Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Zakwalifikuj się już dziś do EPT 12 Malta
2015-09-24

Drugi przystanek European Poker Tour (EPT) odbędzie się na Malcie 20-31 października, a kwalifikacje znajdziesz na PokerStars już dziś. Włącz program do gry i kliknij „Turnieje na żywo” > „EUROPA”. Tam wypisane są wszystkie dostępne obecnie satelity. Turniej główny EPT Malta (25-31 października) za €5300 znów przyciągnie tłumy, podobnie jak turniej główny Italian Poker Tour (IPT) (21-25 października) za €1100. W ramach imprezy odbędzie się 76 turniejów, w tym high roller re-entry z pojedynczym dokupieniem za €10.000.

 Jeśli nie masz jeszcze konta w PokerStars, to rejestracja z poniższego banera, oprócz powyższych promocji, uprawnia Cię do wzięcia udziału w mini freerollach aż o $600. Co miesiąc!

 


Nasz link tekstowy, zapisz się i odbierz bonus 100% aż do 600$