Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Promocja Redbet na zmianę waluty!
2015-09-17

Redbet poker zmiania walutę z Dolara na Euro. Wraz ze zmianą z USD na Euro przygotowali dla was promocję w pokerze, aby zapoznać Cię z nową walutą, łączna kwota €5000 zostanie rozdana graczom! Masz szansę na wygranie darmowych €10 każdego dnia wykonując dwa zadania. Jedyne co musisz zrobic to grać regularnie w pokera od 17 września, trafić AK w kolorze, aby wygrać €5 i kolejne €5 za QJ w kolorze. Nagrody są dodawane błyskawicznie, bez wymaganego obrotu!

 

 Życzymy powodzenia i do zobaczenia przy stole!

Załóż konto w Redbet i zagraj z nami!