Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Rusza Redbet LIVE Dublin!
2015-09-10

Tak to już dzisiaj. Rozpoczynamy. Jesteście już na miejscu? Czekacie na karty? Rusza Redbet LIVE Dublin! Organizatorzy są już gotowi na przyjęcie pierwszych graczy! W czwartek zaczynamy festiwal Redbet LIVE Dublin, z którego przeprowadzimy relacje na żywo! Turniej główny i wiele side eventów, a wśród nich takie ciekawostki jak: kultowy All in or Fold, ciekawy Irish Holdem, czy zupełna nowość "Guinness Holdem", będzie dużo konkursów i niespodzianek, także bądźcie z nami!

 

 Życzymy powodzenia i do zobaczenia przy stole!

Załóż konto w Redbet i zagraj z nami!