Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Ostatni turniej kwalifikacyjny do Redbet LIVE Dublin
2015-09-02

Ostatni turniej kwalifikacyjny do Redbet LIVE Dublin za nami! Na zakończenie Polacy pokazali wielką formę - w niedzielnym finale oraz w finale promocji Road to Dublin w sumie zgarnęli aż 4 z 5 dostępnych pakietów! Gratulacje dla wszystkich i mamy nadzieje, że potwierdzą to w Dublinie. Już w najbliższą niedzielę (6 września) pierwszy finał o pakiety do grudniowego Redbet LIVE Praga. Zagrasz?

 

Wpisowe to 75$ i walczymy ponownie o pakiety 1000€. Możecie zatem wykorzystać tickety, których nie udało wam się wykorzystać w walce o Dublin. Codziennie satelity do niedzielnego finału już wystartowały według tego samego grafika co do Dublina

 Życzymy powodzenia i do zobaczenia przy stole!

Załóż konto w Redbet i zagraj z nami!